Healthy Paws Králik a kachna 12 kg

Hypoalergenní přísady bez pšenice a obilovin pomáhají předcházet obvyklému žvýkání a olizování tlapek způsobené intolerancí a alergiemi na potraviny.


Kompletní krmivo pro dospělé psy s králičím a kachním masem doplněné dobře stravitelnou a bezlepkovou hnědou rýží. Králičí maso je vysoce stravitelné a ideální pro náročné jedlíky.


Značka: Happy pet
Kód: hpdry12
  • Hmotnost: 12 kg
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Cena
2 090 Kč (vč. DPH)
1 866 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Bližší specifikace

VÝHODY TÉTO PŘÍCHUTÍ: 

Tento lahodný recept má mnoho výhod, například pomáhá předcházet napadení blechami a červy a omezuje množství produkovaného amoniaku, který je příčinou spálení trávníku. Hypoalergenní přísady bez pšenice a obilovin pomáhají předcházet obvyklému žvýkání a olizování tlapek způsobené intolerancí a alergiemi na potraviny.

 

Pomáhá předcházet blechám a červům: Obsahuje jedinečnou směs bylin a zeleniny napomáhající prevenci napadení blechámi a červy.

 

 

Ideální pro vybíravé pejsky: Přírodní chuť králíka a kachny je vysoce oblíbená a navíc maso je dobře stravitelné a velmi chutné, ideální pro náročné jedlíky.

 

Zabraňuje škrábání: Králík a kachna jsou vynikající volbou pro psy, kteří netolerují jiné zdroje bílkovin.

 

 

Pomáhá předcházet vypalování trávníku: Klastr speciálních přírodních ingrediencí včetně L-Methionnu pomáhá omezit množství amoniaku, který je příčinou spálení trávníku.

 

 

 

SLOŽENÍ: Kompletní krmivo pro dospělé psy. Sušený králík a sušená kachna 26%, hnědá rýže 25,9%, bílá rýže, oves, kuřecí tuk, řepná dužina, slunečnicový olej, kuřecí vývar, vojtěška, lososový olej, minerály, vitamíny, lněné semínko, česnek 0,46%, mrkev, mořské řasy, brusinka , Pampeliška, Sekáčky, Petržel, Borůvka.


ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein 19%, hrubé oleje a tuky 14%, hrubá vláknina 5%, hrubý popel 6%. 


NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY (NA KG): Vitamíny; Vitamin A 14 400 IU, Vitamin D3 2160 IU, Vitamin C 168 mg, Vitamin E 100 mg; Stopové prvky: Monohydrát síranu železnatého 160 mg, Monohydrát síranu zinečnatého 133 mg, Monohydrát síranu manganatého 105 mg, Pentahydrát síranu měďnatého 58 mg, Jodičnan vápenatý bezvodý 1,57 mg, Selenit sodný 0,64 mg; Aminokyseliny: DL-M 2200 mg.

 

 

VELÍKOST GRANULE: 

HODNOCENÍ:

★★★★★ 

Jedná se o kvalitní krmivo pro psy a skvělým složením. Rychlé dodání. Náš bišonek měl spoustu kožních problémů, ale po přechodu na toto krmivo zmizely.

★★★★★ 

Toto krmivo je skvělé, psi si na něj dobře zvykli a velmi jim chutná.