Gourmet Gold Cat kousky ve šťávě 8 x 85 g

Gourmet Gold Cat kousky ve šťávě 8 x 85 g

Podobně jako lidé i kočky mají rády rozmanitost v jídle. Vaše kočka si každý den zaslouží tu nejchutnější a nejpestřejší stravu.Gourmet Gold nyní přichází s širokou nabídkou textur a příchutí pro každý den. Skvělá a vytříbená menu jsou připravena z těch nejl...
Značka: Gourmet
 • Hmotnost: 0.8 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Po, 24. 06.
Cena
135 Kč (vč. DPH)
121 Kč bez DPH

Bližší specifikace

 • Podobně jako lidé i kočky mají rády rozmanitost v jídle. Vaše kočka si každý den zaslouží tu nejchutnější a nejpestřejší stravu.

  Gourmet Gold nyní přichází s širokou nabídkou textur a příchutí pro každý den. Skvělá a vytříbená menu jsou připravena z těch nejlepších ingrediencí tak, aby uspokojila i ty nejvybíravější kočičí jazýčky. Konzervy neobsahují žádná chemická aditiva, sóju ani geneticky modifikované suroviny, naopak je plná kvalitního masa. Skvělá volba v poměru kvality a ceny.

  Obsah balení:

  2 x Gourmet Gold cat konzerva s hovězím ve šťávě
  2 x Gourmet Gold cat konzerva s krůtou a kachnou ve šťávě
  2 x Gourmet Gold cat konzerva s lososem a kuřetem ve šťávě
  2 x Gourmet Gold cat konzerva s kuřetem a játry ve šťávě

  Krmný návod: Dospělou kočku (o průměrné hmotnosti 4 kg) krmte 4 konzervami denně, nejméně ve dvou samostatných dávkách (porcích). Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si Vaše kočka udržela optimální hmotnost. Březí a kojící kočky krmte podle jejich potřeby. Podávejte při pokojové teplotě. Čistá čerstvá voda by měla být vždy k dispozici.

  Celková hmotnost: 680 g