First Class 100g paštika s drůbežím pro kočky

First Class 100g paštika s drůbežím pro kočky

Kompletní krmivo pro dospělé kočky bez barviva konzervantů.Složení: Maso a výrobky živočišného původu (55%, z toho 14% drůbeží), ryby a vedlejší produkty z ryb (5%), minerální látky.Analytické složky: hrubý protein 9,5%, hrubé oleje a tuky 5,5%, hrubá vláknina...
Kód: 20007
  • Hmotnost: 0.1 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Pá, 21. 06.
Cena
14 Kč (vč. DPH)
13 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Kompletní krmivo pro dospělé kočky bez barviva konzervantů.

Složení: Maso a výrobky živočišného původu (55%, z toho 14% drůbeží), ryby a vedlejší produkty z ryb (5%), minerální látky.
Analytické složky: hrubý protein 9,5%, hrubé oleje a tuky 5,5%, hrubá vláknina 0,2%, hrubý popel 2,0%, vlhkost 82%.
Doplňkové látky: nutriční doplňkové látky: vitamín D3 100IU/kg, jodičnan vápenatý bezvodý 0,78 mg/kg, síran zinečnatý monohydrát 40mg/kg, síran měďnatý pentahydrát 2mg/kg, oxid manganatý 1,6mg/kg.

Krmný návod: Dospělé zdravé kočce podávejte alespoň dvakrát denně. Dospělá kočka (v průměru 4kg) spotřebujte 3 paštiky denně. Krmivo servírujte ohřáté na pokojovou teplotu. Denní dávka je pouze orientační a měla by vždy být podáváno s ohledem na momentální kondici kočky a její pohybovou aktivitu, zdravoní stav a teplotu prostředí a věk. Dbejte na to, aby vaše kočka měla vždy přístup k čerstvé, pitné vodě.

Obsah vitamínů je garantován do data min.trvanlivosti. Skladování: na suchém, tmavém a chladném místě. Po otevření skladujte v ledničce maximálně 2 dny.