Felix Fantastic kapsičky výběr z ryb se cuketou a zelenými fazolkami  4x85g

Felix Fantastic kapsičky výběr z ryb se cuketou a zelenými fazolkami 4x85g

Složení Maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho 4%lososa nebo pstruha), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, zeleniny ( 4% cukety a 4% zelených fazolek ) minerální látky, cukry. FELIX® Fantastic je řada neod...
Značka: Felix
  • Hmotnost: 0.4 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Pá, 21. 06.
Cena
58 Kč (vč. DPH)
52 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Složení

Maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho 4%lososa nebo pstruha), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, zeleniny ( 4% cukety a 4% zelených fazolek ) minerální látky, cukry.

FELIX® Fantastic je řada neodolatelných krmiv, která vypadají, voní a chutnají tak lahodně, jako jídlo, které byste sami uvařili. Každá receptura, vyrobená z kvalitních surovin, obsahuje křehké kousky v želé, aby se vaše kočka mohla do chutného krmiva pořádně zakousnout! Zároveň jsou zdrojem omega-6 mastných kyselin a mají správnou kombinaci vitamínů, aby udržely vaši kočku plnou energie a připravenou k uličnictví! Jsou plná dobrot a uspokojí 100 % denních potřeb vaší kočky, když jsou podávána podle krmného návodu. To není všechno! FELIX Fantastic je dostupný v široké řadě lahodných receptur ve šťavnatém želé, aby každý den uspokojil lásku vaší kočky po rozmanitosti. Opravdu chutnají tak dobře, jak vypadají! FELIX je prostě neodolatelný!