• Doprava zdarma

Elektricky nastavitelný stůl Vintage 60 x 140 x(72-120) cm

Výškově nastavitelný elektrický stůl o rozměrech 60 x 140 x (72-120) cm přináší pohodlí a ergonomii do vaší pracovního prostředí. S vintage hnědou deska spojovanou do celku a černou konstrukcí je tento stůl nejen praktický, ale také stylový. Plně nastavitelná výška (72-120 cm) umožňuje přizpůsobit stůl vašim potřebám, zatímco paměťová funkce se 4 uloženými výškami vám umožní rychle přepínat mezi oblíbenými pozicemi. Ochrana proti zatížení zajišťuje bezpečné použití a dlouhou životnost stolu. Udělejte krok ke zdravějšímu a produktivnějšímu pracovnímu prostředí s tímto promyšleným elektrickým stolem!

Kód: LSD016X01
  • Hmotnost: 30 kg
Dostupnost: Skladem (2-5 ks)
Doručení: Po, 22. 04.
Cena
5 990 Kč (vč. DPH)
4 950 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Výškově nastavitelný elektrický stůl o rozměrech 60 x 140 x (72-120) cm přináší pohodlí a ergonomii do vašeho pracovního prostředí. S vintage hnědou deska spojovanou do celku a černou konstrukcí je tento stůl nejen praktický, ale také stylový. Plně nastavitelná výška (72-120 cm) umožňuje přizpůsobit stůl vašim potřebám, zatímco paměťová funkce se 4 uloženými výškami vám umožní rychle přepínat mezi oblíbenými pozicemi. Ochrana proti zatížení zajišťuje bezpečné použití a dlouhou životnost stolu. Udělejte krok ke zdravějšímu a produktivnějšímu pracovnímu prostředí s tímto promyšleným elektrickým stolem!


[4 paměťová tlačítka a ochrana proti zatížení] Výšku elektrického stolu můžete nastavit v rozmezí 72 až 120 cm a uložit 4 preferované výšky. K dispozici je také systém ochrany proti zatížení


[Kapsa a háček na stranách] Látková kapsa na levé nebo pravé straně na knihy, časopisy a psací potřeby a 2 háčky na druhé straně na sluchátka a kapsy. Nic nepodpoří vaše soustředění více než uklizený stůl!


[Atraktivní vzhled s mnoha detaily] Splývavá deska ve vintage hnědé a černé barvě dodává tomuto stolnímu stojanu více stylu a textura připomínající látku v šedé oblasti desky stolu působí příjemně.


[Bezproblémová montáž] Označené díly a přehledné ilustrované pokyny zaručují snadnou montáž. Flexibilní styl práce si tak můžete najít během chvilky


[Stabilita a nízká hlučnost] Tento elektrický stůl s robustním ocelovým rámem unese až 80 kg, tichá deska stolu s provozní hlučností nižší než 50 dB


Vášnivý v práci, ale trpíte bolestmi krku a zad? Co takhle využít elektricky nastavitelný stůl? Nejen že budete ráno šťastní a těšit se do práce, ale budete také spokojení a bez bolesti na konci dne.

Hlavní přednosti tohoto elektrického stolu:

Nastavitelná výška pro změnu pracovní polohy;

Kvalitní motor pro hladké a tiché nastavení;

Prostorná deska stolu udržuje všechny pracovní potřeby na dosah;

Vestavěné šrouby a jasné instrukce pro snadnou montáž.

Specifikace:

Barva: Rustikální hnědá, černá

Materiál: MDF (dřevotříska střední hustoty), ocel

Velikost desky stolu: 120 x 60 cm (47.2”L x 23.6”W)

Nastavitelná výška: 73-114 cm (28.7”-44.9”)

Hlučnost: <50db

Rychlost nastavení: 2.54 cm/s (1 inch/sec)

Max. statické zatížení: 100 kg (220 lb)

Hmotnost produktu: 31.5 kg (69.4 lb)