Cats Best Universal 20 L / 11 kg

Cats Best Universal 20 L / 11 kg

Ať už chováte  králíky, křečky, morčata, fretky nebo třeba ptáčky, kvalitní podestýlka je pro vás nezbytností. Oproti klasickým pilinám totiž mnohem lépe váže vlhkost, skvěle pohlcuje pachy a hlavně snižuje spotřebu a tím šetří vaši peněženku. Podestýlka Cat...
Značka: Cats Best
Kód: zb33
  • Hmotnost: 12 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Út, 21. 05.
Cena
290 Kč (vč. DPH)
240 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Ať už chováte  králíky, křečky, morčata, fretky nebo třeba ptáčky, kvalitní podestýlka je pro vás nezbytností.

Oproti klasickým pilinám totiž mnohem lépe váže vlhkost, skvěle pohlcuje pachy a hlavně snižuje spotřebu a tím šetří vaši peněženku.

Podestýlka Cats Best Universal jsou stoprocentně přírodní a biologicky odbouratelné malé oválné paletky, které udrží toaletu nebo klec suchou a bez zápachu.

Výborně váže nejen tekutiny, ale také zbavuje nežádoucí vlhkosti a je tedy vhodná i jako doplňková podestýlka třeba k miskám nebo pítkům pro ptáčky.

Peletky mají přirozenou vlastnost vázat nepříjemný zápach a to i bez přidání jakýchkoliv chemických látek.

Díky přírodnímu původu lze kompostovat a podporuje tak životní prostředí a snižuje zatěžování skládek.

Použitou podestýlku lze také po malých dávkách splachovat do toalety a tím se výrazně usnadňuje celý proces čištění a údržby toalet a klecí.

Lehký materiál použitý při jejich výrobě navíc usnadňuje manipulaci při doplňování a výměně podestýlky.

Určeno pro: Zvířátka, která potřebují savou podestýlku. Návod k použití: Do pečlivě vyčištěné klece nebo bedýnky nasypte asi tři centimetry vysokou vrstvu paletek.

Po vykonání potřeby nebo kontaktu s tekutinou odstraňte znečištěné části a dosypte dostatečné množství čisté podestýlky. Při čistění nepoužívejte prostředky obsahující čpavek.