Canagan senior s kloubní výživou 400g

Krmivo Canagan senior s kloubní výživou je speciálně vyvinuto tak, aby splňovalo nutriční potřeby stárnoucích psů a psů trpících nadváhou. Obsahuje vysoce kvalitní zdroje masa, jako jsou volně chovaná kuřata a krůty, které pomáhají podporovat zdraví svalů a orgánů vašeho staršího psa. Krmivo je lehce stravitelné a dodá vašemu psímu seniorovi energii, kterou potřebuje, aby zůstal aktivní a čilý.
Značka: Canagan
  • Hmotnost: 0.52 kg
Varianty
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Po, 22. 04.
Cena
75 Kč (vč. DPH)
67 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Naše receptura neobsahuje obiloviny, lepek ani umělé konzervační látky, barviva a dochucovadla, takže je pro vašeho psa zdravější a přirozenější. Krmivo obsahuje také řadu druhů ovoce a zeleniny, jako jsou sladké brambory, mrkev, hrášek a brokolice, které dodávají další vitamíny, minerály a antioxidanty podporující celkové zdraví a vývoj vašeho psa.

Toto krmivo obsahuje přírodní zdroj glukosaminu, který pomůže udržet zdravé klouby a pohyblivost, což je důležitý aspekt pro starší psy. Díky snadno otevíratelným konzervám je příprava jídla hračka a krmivo lze po otevření skladovat v chladničce po dobu několika dní.

Konzervy Canagan senior s kloubní výživou jsou kompletní a vyváženou stravou, která vašemu psímu seniorovi poskytne vše, co potřebuje, aby zůstal zdravý a spokojený. Speciálně pro starší psy anebo psy s nadváhou.

SLOŽENÍ:

Čerstvě připravené vykostěné volně chované kuře (40%), čerstvě připravená vykostěná krůta (20%), sladké brambory, bio mrkev, bio hrášek, petržel, brusinky, bio brokolice, vitamíny a minerály, zelená mušle, lososový olej, mořské řasy, ostropestřec mariánský, bio jablko, Organic Špenát, glukosamin (1000 mg / kg), chondroitin (1000 mg / kg), Šípek, kopřiva, měsíček lékařský, jilmu, anýz, máta, rozmarýn.

ANALITICKÉ SLOŽKY:

Hrubý protein 10,2 %, hrubý tuk 5,8 %, hrubá vláknina 0,6 %, hrubý popel 2,4 %, vlhkost 80 %

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY (NA KG):

Vitamin D3 200 IU, zinek (monohydrát síranu zinečnatého) 25 mg, mangan (monohydrát síranu manganatého) 1,4 mg, jód (jodičnan vápenatý bezvodý) 0,75 mg, měď (pentahydrát síranu měďnatého) 1 mg.

PRŮVODCE KRMENÍM:

Velikost psa
Hmotnost (Kg)
Množství (plechovky)
Mini1-50.25-0.5
Small5-120.5-1.5
Medium12-251.5-2.75
Large25-452.75-3.75
Giant45-703.75-5.75

Pokud má pes nadváhu, snižte příjem potravy o 10 %. Pokud se zdá, že pes trpí podváhou, zvyšte příjem potravy o 10 %. Pokračujte, dokud nedosáhnete správné hmotnosti.

Vždy zajistěte, aby měl pes k dispozici čistou pitnou vodu. Skladujte na chladném a suchém místě.


HODNOCENÍ ZÁKAZNIKU:


★ Eliane

Můj pes sní každý kousek tohoto krmiva.


★ 

Dottie ji miluje a daří se jí velmi dobře se směsí suchého a mokrého krmiva.


★ Jacqui

Moje velmi vybíravá Lhasa Apso miluje konzervy Canagan Senior, jí všechna jídla, což dříve neexistovalo!


★ Jakub

Kvalitni konzerva, fence chutná.


★ Kim

Náš čtrnáctiletý pes je v posledních letech stále úzkostlivější, ale suché i mokré krmivo Canagan je to jediné, které neodmítne (naše kočky jsou na tom stejně!). Je úlevou najít něco, o čem víme, že má dobré složení a on to s chutí sní.