• Nakupte více a ušetřete
C4P S  králičím v želé pro sterilizované kočky 80g

C4P S králičím v želé pro sterilizované kočky 80g

Premium výživné kapsičky s králíkem v želé pro sterilizované kočky. Toto mokré krmivo premium třídy obsahuje 77% masových složek ve kouscích (konkrétně 9% králíka) a je obohaceno o komplex Omega 3 + Omega 6 pro zdravou kůži a lesklou srst a formuli INTEGRAMIX pro celkovou podporu zdraví vašeho mazlíčka.

  • Hmotnost: 0.08 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: St, 17. 04.
Cena
16 Kč (vč. DPH)
14 Kč bez DPH
Množstevní slevy
Při koupi 24 a více ks (-10%)
14 Kč (vč. DPH)
13 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Výživné krmivo pro sterilizované kočky s králíkem v želé je vysoce kvalitní, kompletní mokré krmivo určené speciálně pro potřeby sterilizovaných koček.

Toto krmivo obsahuje 77% masových složek ve kouscích, včetně 9% králíka, což poskytuje vaší kočce potřebné bílkoviny pro její zdraví a vitalitu. Krmivo je obohaceno o komplex Omega 3 + Omega 6, který podporuje zdravou kůži a lesklou srst, a unikátní formuli INTEGRAMIX, která obsahuje sušená rajčata a zázvor pro celkovou podporu zdraví vašeho mazlíčka. Toto krmivo také obsahuje vitamíny D3, E, B1, B5, stopové prvky a aminokyseliny pro optimální výživu. Míchání tokoferolů jako přirozený antioxidant pomáhá udržovat krmivo čerstvé a chutné. Toto krmivo je ideální pro každodenní krmení a poskytuje vyváženou formuli 8,5/5 pro sterilizované kočky.