Bílá koupelnová skříňka Laura XIII 30 x 60 x 80 cm

Všechny prvky této skříňky spolu hladce ladí: matná bílá povrchová úprava, stylové lamelové dveře a celková jednoduchost profilu; vnesou do vaší koupelny lehkost a nádech uklidnění.Více než jen dobrý vzhled: Kromě pěkného vzhledu tato skříňka přesvědčí také ...
Kód: BBC40WT
  • Hmotnost: 12.7 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Út, 18. 06.
Cena
2 790 Kč
1 990 Kč (vč. DPH)
Sleva 29%
1 645 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Všechny prvky této skříňky spolu hladce ladí: matná bílá povrchová úprava, stylové lamelové dveře a celková jednoduchost profilu; vnesou do vaší koupelny lehkost a nádech uklidnění.

Více než jen dobrý vzhled: Kromě pěkného vzhledu tato skříňka přesvědčí také svou konstrukcí. Snadno čistitelný povrch, odolné desky a propracované detaily společně slouží k dlouhodobému používání.

Vaše čisté ručníky nebo náhradní toaletní papír mohou být na polici se 3 možnostmi výšky. Nad ní? Vaše často používané předměty jsou v otevřené přihrádce. Parfémy nebo kosmetické nezbytnosti budou hned po ruce na vrchu!


Volný čas je zajištěn: Díky jednoduché konstrukci a návodu krok za krokem ji budete mít smontovanou během chvilky.

Tento organizér koupelnové skříňky je vyroben z MDF třídy E1 a potažen hladkou bílou barvou. Odolá vlhkosti ve vaší koupelně a zabraňuje plísním, takže je velmi snadná péče. Dostatečný úložný prostor poskytovaný otevřenou policí a skříňkou s dvojitými dveřmi s nastavitelnou policí (k dispozici jsou 3 výšky), můžete odkládat polici pro větší předměty; perfektní jako skříň na boty, konzolová skříň, úložná skříň atd.

Šířka 60 cm
Hloubka 30 cm
Výška 80 cm
Váha 14 kg
Barva bílá
Materiál MDF