Bílá koupelnová skříňka Laura XI 80 x 61 x 30 cm

Vše pod kontrolou: Potřebujete ručník po sprše? Došel toaletní papír? Nyní pro ně nemusíte běžet do jiné místnosti, protože tato úložná skříňka s velkou kapacitou pojme všechny vaše koupelnové potřeby. Stabilita před vším: Tato koupelnová skříňka je vyrob...
Kód: BBC49WT
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Cena
2 990 Kč
2 750 Kč (vč. DPH)
Sleva 8%
2 273 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Vše pod kontrolou: Potřebujete ručník po sprše? Došel toaletní papír? Nyní pro ně nemusíte běžet do jiné místnosti, protože tato úložná skříňka s velkou kapacitou pojme všechny vaše koupelnové potřeby.

Stabilita před vším: Tato koupelnová skříňka je vyrobena z prvotřídního umělého dřeva a nabízí skvělou stabilitu; součástí balení je také sada proti převrácení, takže se nemusíte bát, že ji děti převrhnou.

Jednodušší pro vyšší toaletní potřeby: Lahvičky velikosti rodiny můžete uložit do 3 velkých zásuvek, z nichž každá má rozměry 10,4 "D x 11 "Š x 8,9 "V, nebo si můžete nastavit polici ve 3 výškách podle svých potřeb

Montáž si zamilujete: Při montáži této koupelnové skříňky se nemusíte trápit se šrouby a maticemi, protože je dodávána s očíslovanými díly a snadným návodem, díky kterému je montáž snadná.

Co získáte: Koupelnová skříňka VASAGLE se 3 velkými zásuvkami a nastavitelnou policí, která vám zajistí přehledné uložení všech toaletních potřeb a dalších drobností.

Pokud nemůžete najít vhodné místo pro vyšší krémy, přijde tato záchranná skříňka na pomoc. Do 3 velkých zásuvek o rozměrech 26,5 x 26,5 x 22,5 cm (D x Š x V) můžete vložit rodinné lahve nebo upravit polici ve 3 výškách podle svých potřeb. Nemůžete popřít, že celobílé skříňky dodávají vaší koupelně svěží a klidný pocit; čisté linie a jednoduchá silueta dodávají eleganci a snadno ladí se stávajícími kousky.

Šířka 60 cm
Hloubka 31 cm
Výška 80 cm
Váha 14 kg
Barva bílá
Materiál MDF