Aura XL škrabadlo 60 x 55 x 172 cm, kremové

Aura je škrabadlo, které si zamilujete vy i vaše kočka. Nádherně zpracovaný hebký plyš a vypolstrované pelíšky vypadají opravdu pěkně a jsou pro vaši kočku velmi příjemné na dotek.  Na škrábadle mohou pořádně skákat i ty největší kočky, protože má silné sloupk...
Značka: Jofi strom
Kód: PCT18M creme
  • Hmotnost: 30 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Pá, 21. 06.
Cena
3 690 Kč (vč. DPH)
3 050 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Aura je škrabadlo, které si zamilujete vy i vaše kočka. Nádherně zpracovaný hebký plyš a vypolstrované pelíšky vypadají opravdu pěkně a jsou pro vaši kočku velmi příjemné na dotek.  Na škrábadle mohou pořádně skákat i ty největší kočky, protože má silné sloupky (9cm), které drží pořádně šrouby a dvojitou zesílenou základnu. Až bude po hře a vaše kočka bude chtít spát má rovnou na výběr dvě velké boudičky pro klidnou noc. Pokud vaše kočka musí být neustále v kontaktu s vámi tak ji dobře poslouží tři rozhledny, kam se pohodlně může uložit a spát.

Aura XL nabízí celkem pět míst k odpočinku.  Model  je speciálně navržen pro aktivnější kočky a umožňuje kočkám běhat, skákat a hrát si. Skvěla volba pro majitele 2 až 3 aktivních koček.

Škrabadlo Aura XL je vybavené zesílenou spodní deskou a ochranou proti překlopení.  Všechny sloupky jsou opravdu široké a mají 8.6cm. Díky tomu škrábalo je opravdu stabilní a je vhodné pro kočky do 15kg. Lze připevnit ke stěně.

 

Technické parametry:

Rozměr základny: 60 x 55 cm
Výška: 172 cm
Průměr použitých sloupků  8.6 cm

Velikost boudiček: 30 x 30 x 34 cm (dolní) a 40 x 35 x 30 cm (horní)

Velikost rozhleden: 44×44 cm

Hmotnost: 29kg
Celková hmotnost s krabicí: 30 kg
Rozměry: 60 x 55 x 172 cm (Š x H x V)

 

 

Tento model je složen z :

2 boudička s terasou pro klidný spánek
3 rozhledna pro pozorování okolí
2 odpočívadla
1 schody jako imitace přirozeného lezení se škrábacím povrchem
1 ukotvení do zdi

Odpočívadla jsou pevná a velká. Lana sisal jsou přírodní a ekologická, strojově utažená takže opravdu vydrží hodně. Škrabadlo je nepostradatelné pro kočky (obrušování drápků, hra, zapojení svalů celého těla, úkryt a rozhledna). Povrch sametový hebký pevný plyš.

Škrabadlo je dodáváno rozložené s manuálem, který je velmi jasný.