Beaphar Obojek antipar. pes SOS Flea & Tick 65 cm

Beaphar Obojek antipar. pes SOS Flea & Tick 65 cm

Hezčí počasí a vyšší teploty neznamenají jen delší procházky s vaším čtyřnohým psím parťákem, ale také vyšší riziko jeho napadení nepříjemnými vnějšími parazity, jako jsou blechy a klíšťata. Ale nejsou to pouze černí pasažéři potajmu cestující v kožíšku vašeho...
  • Hmotnost: 0.2 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Pá, 21. 06.
Cena
250 Kč (vč. DPH)
207 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Hezčí počasí a vyšší teploty neznamenají jen delší procházky s vaším čtyřnohým psím parťákem, ale také vyšší riziko jeho napadení nepříjemnými vnějšími parazity, jako jsou blechy a klíšťata. Ale nejsou to pouze černí pasažéři potajmu cestující v kožíšku vašeho pejska. Jsou to také původci a přenašeči mnohým nepříjemných a někdy i velmi nebezpečných nemocí, proti kterým je třeba se bránit. A ať se nám to líbí nebo ne, je jich stále více a jsou mnohem odolnější než kdy dřív. Pokud nejste příznivci antiparazitních sprejů, nejste si jisti v aplikaci pipet, nebo nechcete svého pejska často trápit koupáním ve vaně či sprchovém koutu, stačí vybrat vhodný antiparazitní obojek a nepříjemným vnějším parazitům můžete dát sbohem.

Antiparazitní obojek Beaphar S.O.S. je ideální volbou pro ty pejsky, kteří tráví většinu svého času procházkami v přírodě, nebo hrami s ostatními pejsky. Antiparazitní obojek vyrobený v bílé barvěje voděodolný a neuškodí mu ani občasná neplánovaná koupel v rybníce, či průtrž mračen, která vás překvapí na dlouhé procházce. Jeho účinnou látkou je TCVP, neboli tetrachlorvinphos, u kterého je prokázána 95 – 100% účinnost v boji proti klíšťatům. Tento obojek tak ochrání vašeho pejska po dobu 4 měsíců proti klíšťatům a až po dobu 8 měsíců proti blechám. Obojek je navíc zcela bez zápachu a je tedy vhodný i pro pejsky, kteří tráví čas doma se svými páníčky.

Po nasazení obojku a nastavení jeho ideální délky, tak aby mezi krkem a obojkem bylo místo přibližně na dva prsty, stačí jednoduše odstřihnout volný konec a váš pejsek může vesele šmejdit po lesech a loukách beze strachu z nepříjemných vnějších parazitů.

Před použitím obojku pečlivě prostudujte příbalový leták.

Antiparazitní obojky S.O.S. pro kočky v nové grafické úpravě, neobsahují informace o klíšťatech, neznamená to však, že by proti klíšťatům neúčinkovaly. Obojek se nijak nezměnil. Důvodem je přeregistrace, kterou si vyžádaly legislativní změny a zajišťovala je centrála v Holandsku. V rámci těchto změn nebyla účinnost na klíšťata ze strany ÚSKVBL pro kočky obnovena. Můžeme Vás ubezpečit, že provedení obojku a množství účinné látky je naprosto identické, jako doposud prodávané obojky.