Amore Cat Sterilised White Fish & Herring Caviar, 1,5kg

Amore Cat nabízí výběr nejkvalitnějších, čerstvě připravených zdrojů živočišných bílkovin s přidanými funkčními přísadami, které pomáhají pečovat o zdraví koček.


Obsahuje 70% ryby. Z toho minimálně 30% čerstvě připravené bílé ryby a kaviáru ze sleďů - Kaviár ze severského sledě je považován za nový zdroj vysoce stravitelných a chutných bílkovin.

Značka: Amore
  • Hmotnost: 1.5 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Pá, 21. 06.
Cena
490 Kč (vč. DPH)
438 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Receptura Amore Cat Amore Cat Sterilised White Fish & Herring Caviar je vhodná pro:


Sterilizované / kastrované kočky

Sterilizace / kastrace se doporučuje pro kočky v zájmovém chovu. Je však známo, že je rizikovým faktorem obezity, protože může vést ke zvýšené chuti k jídlu a snížené aktivitě. Naše receptura je speciálně vytvořena tak, aby pomohla vyvážit tyto změny.


Kočky žijící v domácnosti

Zvýšený život ve městě vedl k tomu, že více koček žije v domácnostech, ale toto prostředí může omezit jejich množství pohybu. Abychom zabránili riziku nechtěného přibírání na váze, byla naše receptura vytvořena s nižším obsahem energie, aby pomohla domácím kočkám udržet si normální váhu.


Kontrolu hmotností koček

Nežádoucí nadměrná tělesná hmotnost je i u koček spojena s mnoha zdravotními problémy. Naše kompletní strava má nízký obsah tuku, což pomáhá při kontrole hmotnosti bez kompromisů v chuti. Je také obohacena o náš balíček JOINT CARE / PÉČE O KLOUBY, který pomáhá udržovat zdravé klouby


Starší kočky

Jak kočky stárnou (7+ let), jejich nutriční požadavky se začínají měnit. Mohou být méně aktivní, trávit více času v uzavřených prostorách nebo mít pomalejší metabolismus. Naše kompletní receptury jsou formulovány tak, aby poskytovaly vysoce kvalitní bílkoviny, méně kalorií a přidaný l-karnitin a pomohly Vaší kočce udržet si optimální váhu a zdravé štíhlé svaly během stárnutí. Jsou také obohaceny o náš balíček péče o klouby, který pomáhá podporovat stárnoucí klouby a udržovat je stále pohyblivé. To vše znamená, že i starší kočky si mohou vychutnávat jídlo naplno, bez kompromisů v chuti.


SLOŽENÍ: 70% ryby (34% sušené bílé ryby, 26% čerstvě připravené bílé ryby, 6% lososový olej, 4% čerstvě připravený sleďový kaviár), brambory, hrách, čočka, cizrna, celulóza (3%), řepná dužina (3%), hydrolyzovaná játrová omáčka, minerály, fruktooligosacharidy (FOS, 460 mg/kg), mannanoligosacharidy (MOS, 120 mg/ kg), Joint Pack (glukosamin 175 mg/kg, methylsulfonylmethan 175 mg/kg, chondroitin sulfát) 125 mg/kg, sušené brusinky, extrakt z juky (190 mg/kg)


ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein 45%, Hrubý tuk 11%, Hrubá vláknina 4,5%, Hrubý popel 9,5%

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY (NA KG): Vitamín A 25 096 m.j., vitamín D3 3 1 731 m.j., vitamín E 255 IU, provitaminy taurin 2 010 mg, l-karnitin 986 mg, zinek (síran zinečnatý monohydrát) 96 mg, železo 72 mg, mangan (síran manganatý monohydrát) 29 mg, měď (síran měďnatý (II) pentahydrát) 12 mg, jód (jodičnan vápenatý bezvodý) 3,7 mg.


Péče o srst: Vytvořeno s přidanou celulózou pro podporu kvality srsti.


Zdraví močových cest: Složení pomáhá udržovat optimální rozsah pH moči pro podporu zdraví močových cest.


Zdravá hmotnost: Složení s nízkým obsahem tuku a s přidaným L-karnitinem pro podporu zdravé hmotnosti pro sterilizované/kastrované kočky.ZÁKLADNÍ ZPŮSOB KRMENÍ:

Každá kočka je jedinečná a optimální množství krmení se výrazně liší v závislosti na faktorech, jako je věk, aktivita, metabolismu a životní prostředí.

Jako výchozí bod doporučujeme začít na dolním konci našeho krmného průvodce a patřičně upravit.

V případě, že kočka vypadá nadváhu snižuje příjem potravy o 10%.

V případě, že kočka vypadá podváhou zvýšit příjem potravy o 10%.

Pokračujte až do dosažení správné hmotnosti.

Hmotnost kočky

Gramů za den

1-2kg

20-35g

2-3kg

35-45g

3-4kg

45-55g

4-5kg

55-60g

5+kg

60+g