Amore cat kuře s lososem 70g

Amore cat kuře s lososem 70g

Amore konzervy pro kočky jsou synonymem gurmánského zážitku s opravdu vysokým obsahem masa pro vaše kočky. Důkazem vysokého obsahu masa je podíl  14-18% proteinu.  Konzervy pro kočky mají obvykle 8-12% proteinů,  to znamená , že Amore konzervy mají  až o 5...
Značka: Amore
Kód: am-cat-l
 • Hmotnost: 0.08 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Po, 24. 06.
Cena
29 Kč (vč. DPH)
26 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Amore konzervy pro kočky jsou synonymem gurmánského zážitku s opravdu vysokým obsahem masa pro vaše kočky. Důkazem vysokého obsahu masa je podíl  14-18% proteinu.  Konzervy pro kočky mají obvykle 8-12% proteinů,  to znamená , že Amore konzervy mají  až o 50% více masa. To znamená, že nekupujete hezky zabalenou vodu, ale pořádné maso. 


Kousky libového trhaného kuřecího prsa v kuřecím vývaru a kousky lososa v konzervě probudí všechny smysly vaší mlsné kočky. 

Velmi chutná a zdravá konzerva. Vysoký obsah proteinu díky vysokému obsahu masa zvyšuje chutnost a výživnost konzervy. Maso je přirozený zdroj taurinu.  Kuřecí vývar podporuje klouby, srst a trávení, protože přirozeně obsahuje živiny podstatné pro pohybový a trávicí aparát.  Losos zlepšuje kvalitu srsti díky přirozenému obsahu omega 3 a 6.

Základem každého dobrého krmiva jsou kvalitní suroviny. V Amore nalezelne pouze kousky vybraného masa té nejvyšší kvality.

Proč Amore?

 1. Skvělá stravitelnost 
 2. Vysoká nutriční hodnota
 3. Vhodné pro citlivé anebo alergické kočky
 4. Bohaté na aminokyseliny a vitamíny přirozeně se nacházející v mase. (Taurin a Arginin) 
 5. Grain-free
 6. Z masa té nejvyšší kvality

 • Neobsahuje obiloviny
 • Neobsahuje konzervanty
 • Neobsahuje barviva
 • Neobsahuje brambory

Doplňkové krmivo pro kočky

Složení: Kuřecí prsa (55%), kuřecí vývar (39%), losos (5%), tapiokový škrob (1%) 

Analytické složení: vlhkost 79%, hrubý protein 18%, hrubý tuk 1%, minerální látky (1%), hrubá vláknina (0,1%)

není určeno k lidské spotřebě, vždy zajistěte zvířeti přístup k čerstvé vodě, podávejte temperované na pokojovou teplotu