Amore Cat Adult Turkey & Chicken, 1,5kg

Amore Cat Adult Turkey & Chicken, 1,5kg

Amore Cat nabízí výběr nejkvalitnějších, čerstvě připravených zdrojů živočišných bílkovin s přidanými funkčními přísadami, které pomáhají pečovat o zdraví koček.


Obsahuje celkem 70% krocana a kuřete (Z toho minimálně 30% čerstvě připraveného vykostěného krocana): Bohaté na esenciální aminokyseliny, vitamíny a minerály pro podporu každodenního zdraví a pohody 

  • Hmotnost: 1.5 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: St, 22. 05.
Cena
390 Kč (vč. DPH)
348 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Receptura Amore Cat Adult Turkey & Chicken je vhodná pro:


Dospělé kočky

Na rozdíl od psů si kočky nedokážou v těle syntetizovat všechny aminokyseliny, a proto je nezbytné, aby jim byly poskytovány ve stravě pro udržení jejich zdraví. Dospělé kočky vyžadují vysoce kvalitní stravu schopnou uspokojit jejich potřeby i nutriční požadavky. Naše kompletní receptury byly sestaveny s nutričně vyváženým množstvím vitamínů a minerálů, které pomáhají udržovat každodenní zdraví a pohodu dospělých koček.


Aktivní kočky

Extrémně hravé kočky vyžadují recepturu, která je schopna doplnit jejich aktivní životní styl. Ta naše byla vytvořena s vysokým obsahem energie, který pomáhá splnit zvýšené energetické nároky aktivních koček. Receptura je také bohatá na vysoce kvalitní bílkoviny a omega-3 mastné kyseliny, které pomáhají udržovat silné svaly a udržovat aktivní klouby zdravé.


Venkovní kočky

Venkovní prostředí je skvělé pro zvídavé kočky. Kočky s přístupem ven vyžadují silný imunitní systém, který jim pomůže udržet je zdravé, zatímco si hrají a zkoumají. Naše receptura byla vytvořena s přidaným vitamínem E, který pomáhá podporovat imunitní systém a udržovat přirozenou obranyschopnost.


Vybiravé a náročné kočky

Je dobře známo, že kočky si dávají pozor na to, co mají v misce za jídlo. S ohledem na tuto skutečnost byla naše receptura pečlivě složena tak, aby obzvláště chutnala kočkám. Jídlo bude i nadále zdrojem potěšení i pro ty nejnáročnější a vybíravé kočky.


SLOŽENÍ: 70% krocan a kuře (36% sušené kuřecí, 30% čerstvě připravený vykostěný krocan, 4% krůtí tuk), brambory, hrášek, čočka, cizrna, hydrolyzovaná játrová omáčka, lososový olej, celulóza (1%), minerály, fruktooligosacharidy (FOS, 480 mg/kg), mannanoligosacharidy (MOS, 120 mg/kg), sušené brusinky, extrakt z juky (190 mg/kg)


ANALYTICKÉ SLOŽKY:  Hrubý protein 40%, Hrubý tuk 16,5%, Hrubá vláknina 2,5%, Hrubý popel 9,5%

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY (NA KG): Vitamín A 25 096 m.j., vitamín D3 3 1 731 m.j., vitamín E 255 IU, provitaminy taurin 2 010 mg, l-karnitin 505 mg, zinek (síran zinečnatý monohydrát) 96 mg, železo 72 mg, mangan (síran manganatý monohydrát) 29 mg, měď (síran měďnatý (II) pentahydrát) 5 mg, jód (jodičnan vápenatý bezvodý) 3,7 mg, selen (seleničitan sodný) 0,29 mg.


Péče o srst: Vytvořeno s přidanou celulózou pro podporu kvality srsti.


Zdraví močových cest: Složení pomáhá udržovat optimální rozsah pH moči pro podporu zdraví močových cest.


Zdravé srdce: Přidaný taurin pro podporu zdraví srdce.


ZÁKLADNÍ ZPŮSOB KRMENÍ:

Každá kočka je jedinečná a optimální množství krmení se výrazně liší v závislosti na faktorech, jako je věk, aktivita, metabolismu a životní prostředí.

Jako výchozí bod doporučujeme začít na dolním konci našeho krmného průvodce a patřičně upravit.

V případě, že kočka vypadá nadváhu snižuje příjem potravy o 10%.

V případě, že kočka vypadá podváhou zvýšit příjem potravy o 10%.

Pokračujte až do dosažení správné hmotnosti.


Hmotnost kočky

Gramů za den

1-2kg

20-40g

2-3kg

40-50g

3-4kg

50-60g

4-5kg

60-75g

5+kg

75+g