Trixie Bezpečnostní postroj do auta M

Trixie Bezpečnostní postroj do auta M

Ochranný postroj do auta pro psy. Postroj vždy upevněte do pásového úchytného systému Vašeho auta. Bezpečný, pohodlný, nastavitelný. V případě nehody chrání psa před zraněním. Může být použit také jako postroj na běžné nošení – samotný pás je odepínatelný (p...
Značka: Trixie
Kód: 1291
  • Hmotnost: 0.3 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: St, 17. 07.
Cena
270 Kč (vč. DPH)
223 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Ochranný postroj do auta pro psy. Postroj vždy upevněte do pásového úchytného systému Vašeho auta.

Bezpečný, pohodlný, nastavitelný. V případě nehody chrání psa před zraněním.

Může být použit také jako postroj na běžné nošení – samotný pás je odepínatelný (připevňuje se k postroji na karabinu). Pes tedy může mít tento autopostroj zároveň jako postroj, ke kterému lze připnout i vodítko.

Délka pásu je nastavitelná až na 62 cm, pejsek si může v autě i lehnout, nemusí sedět. Pro optimální pohodlí pejska doporučujeme nechat délku pásu nastavenou na 62 cm.

Barva černá. K dostání v 5 různých velikostech.

Rozměry:

  • Bezpečnostní postroj XS: pro obvod hrudníku 20 – 50 cm ( vodný pro: čivavu, krysařík, jorkšírský teriér a jiná menší plemena psů )
  • Bezpečnostní postroj S: pro obvod hrudníku 30 – 60 cm ( vhodný pro: jack russel teriér, střední pudl, střední knírač a jiná malá a střední plemena psů )
  • Bezpečnostní postroj M: pro obvod hrudníku 50 – 70 cm ( vhodný pro: beagle, kokršpaněl, border kolie, dalmatin, pudl a jiná střední plemena psů )
  • Bezpečnostní postroj L: pro obvod hrudníku 70 – 90 cm ( vhodný pro: německý ovčák,setter, knírač, dobrman, zlatý retrívr, labrador, ohař a jiná velká plemena psů )
  • Bezpečnostní postroj XL: pro obvod hrudníku 80 – 110 cm ( vhodný pro: rottweiler, leonberger, německá doga, irský vlkodav, bernský salašnický pes a jiná velká a obří plemena psů)

Upozornění: je vhodný pro všechny značky vozů kromě vozu Škoda Favorit.