Tam Can SuperPremium Jehněčí hypoalergenní 15 kg

Tam Can SuperPremium Jehněčí hypoalergenní 15 kg

Tam Can Super Premium HQ Lamb&Rice je vysoce kvalitní krmivo pro psy, kteří trpí alergiemi nebo mají citlivý trávicí systém.

Značka: Pvsa
  • Hmotnost: 15.1 kg
Dostupnost: Skladem (2-5 ks)
Doručení: 03. 10. při objednání do zítra 10:00
Cena
1 250 Kč (vč. DPH)
1 087 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Hypoalergenní superprémiové krmivo pro psy Alergie u psů mohou způsobovat jak změny v životním prostředí, tak nevhodná strava. Proti účinkům těchto alergií doporučujeme hypoalergenní superprémiové krmivo pro psy, s nímž tyto nepříjemnosti zmírníte nebo odstraníte. V záležitostech týkajících se zdraví a především krmiva je nezbytné věnovat pozornost všem detailům a vždy hledat ty nejlepší produkty pro jejich pohodu. Vyvinuli jsme specifickou recepturu, která pomáhá zmírnit nebo odstranit alergie způsobené nesnášenlivostí. Kromě toho se nám daří posilovat a obnovovat kožní tkáň. V každém případě doporučujeme, abyste věděli, který alergen způsobuje vašemu psovi problémy, a zkontrolovali, zda ho vámi vybrané krmivo neobsahuje.

Analytické složky a obsah Vlhkost: 10 % Max. Hrubý protein: 25 % Hrubý tuk: 14 % Hrubá vláknina: 2,5 % Hrubý popel: 7,6 % Vápník: 1,1 % Fosfor: 0,9 % . Přídatné látky Vit. A: 18 000 Ul/Kg. Vit D3: 1 300 Ul/Kg. Vit. E: 100 mg/kg. Měď: 7 mg/kg. Taurin: 470 mg/kg. Glukosamin: 360 mg/kg. Koindroitin sulfát: 280 mg/kg. L-karnitin: 50 mg/kg. Složení Sušené jehněčí maso (39 %), rýže (37 %), kantabrijský tuňák, dehydratované vepřové maso, řepné řízky, pivovarské kvasnice, dehydratovaná vejce, beta-glukany, nukleotidy, prebiotika FOS a probiotika MOS, výtažky z brusinek, výtažky z řas, výtažek z rozmarýnu, minerální látky, sušený česnek, extrakt z juky schidigery, taurin, glukosamin, chondroitin sulfát, L-karnitin. Metabolizovatelná energie 3600 Kcal.