Matrace Kiwi Walker 95cm růžová/černá XL

Matrace Kiwi Walker 95cm růžová/černá XL


Kiwi Walker Matrace 95cm je ortopedická matrace pro psy, vyrobený z paměťové pěny. Tento materiál se přizpůsobuje tvaru těla mazlíčka, snižuje tlak na klouby a udržuje páteř v přirozeném tvaru. Je ideální pro psy s problémy s klouby a pro starší psy. Matrace má snímatelný potah, který lze prát v pračce.

Značka: Kiwi walker
  • Hmotnost: 1.2 kg
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Doručení: 03. 10. při objednání dnes do 10:00
Cena
1 990 Kč (vč. DPH)
1 645 Kč bez DPH

Bližší specifikace


Kiwi Walker Matrace 95cm v růžové a černé barvě je vyrobená z paměťové pěny, stejného materiálu, který se používá pro výrobu vysoce kvalitních postelí a polštářů pro lidi. Tento pružný materiál se přizpůsobuje váze a má hypoalergenní vlastnosti. Paměťová pěna se přizpůsobuje tvaru těla vašeho domácího mazlíčka, čímž snižuje tlak na jeho klouby a pomáhá udržovat páteř v přirozeném tvaru. Tato matrace je ideální pro psy s problémy s klouby a pro starší psy.

Všechny pelíšky Kiwi Walker využívají technologii Kiwi Memory Foam Sandwich, což je kombinace ortopedické paměťové pěny a vrstvy pevnější prodyšné pěny. Tato kombinace materiálů poskytuje mazlíčkům maximální komfort a podporu, i když je pelíšek umístěn na tvrdé podlaze.

Rozměry matrace jsou 95 x 65 x 6 cm. Potah matrace je snímatelný a může být praný v pračce na 30 stupňů.