• -39%
Jofi Snack měkká kuřecí prsa 500g

Jofi Snack měkká kuřecí prsa 500g

Tento pamlsek je speciálně vytvořen tak, aby byl neuvěřitelně měkký, vyrobený z pravého masa a plný neodolatelných chutí, a je skutečným potěšením pro psy všech velikostí. Naše sušené maso je vyrobeno z celých kuřecích prsou a je pečlivě připraveno tak, aby si zachovalo svou přirozenou měkkost. Je fantastickou volbou pro psy s citlivými zuby nebo pro ty, kteří dávají přednost jemnějšímu žvýkání. 
Značka: Jofi
Kód: JS1c
  • Hmotnost: 0.5 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: St, 17. 07.
Cena
260 Kč
159 Kč (vč. DPH)
Sleva 39%
142 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Jofi Snack měkká kuřecí prsa jsou vyrobené s důrazem na kvalitu a chuť. Používáme skutečné kuřecí maso, které pochází od důvěryhodných dodavatelů, abychom zajistili svačinku s vysokým obsahem bílkovin, která podporuje celkové zdraví a vitalitu vašeho psa. Sušená kuřecí prsa jsou nejoblíbenějším pamlskem. Pokud má váš pes citlivé zažívání, monoproteinové jerky Jofi Snack jsou ideální volbou pro podporu jeho stravovacích potřeb.

 

Složení: Kuřecí maso (94%) ,škrob (2,5%), glycerin (1,5%),sorbit (1,5%),minerální látky (0,5%) 

Jakostní znaky: Hrubý protein 45%, Hrubý tuk 4%, Hrubávláknina 1%, Hrubý popel 5%, Vlhkost 25%

Podávejte jako příležitostný pamlsek. Zajistěte  zvířeti přístup k čerstvé vodě.  Skladujte při teplotě  do 20 ° a relativní vlhkosti vzduchu do 60%. Po otevření co nejdříve spotřebujte.  Není určeno k lidské spotřebě.