• -38%
Jofi činka s bodlinami pro psy, 1ks

Jofi činka s bodlinami pro psy, 1ks

Schovejte oblíbené pamlsky nebo granule svého psa do chytrých přihrádek hračky a proměňte čas svačiny ve vzrušující honbu za pokladem! Tato interaktivní funkce stimuluje duševní schopnosti vašeho štěněte a udržuje ho v napětí, čímž předchází nudě a destruktivnímu chování.

Značka: Happy pet
  • Hmotnost: 0.2 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: 03. 10. při objednání dnes do 10:00
Cena
80 Kč
50 Kč (vč. DPH)
Sleva 38%
41 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Štěněcí kousátko: Pro naše rozkošné chlupáče je žvýkací pomůcka Pawsome Chew & Treat záchranou při prořezávání zoubků! Měkký a zároveň pevný materiál jemně masíruje jejich bolavé dásně, poskytuje úlevu během fáze prořezávání zoubků a podporuje zdravý vývoj zubů.


Výcviková pomůcka: S naší hračkou pro psy je učení štěňátek novým trikům a povelům hračka! Používejte ji jako odměnu při výcviku a sledujte, jak se váš chlupatý kamarád dychtivě učí a předvádí, a přitom se skvěle baví.


Darujte svému psovi nekonečnou zábavu a užitek s hračkou Pawsome Chew & Treat!


Výrobek je určen pouze pro chovatelské účely. Při poškození nepokračujte ve hře. Při používání nenechávejte své zvíře bez dozoru! Výrobek není určen pro děti! používejte při teplotě 0 až 40 C. Údržba: Umývejte vlažnou vodou a osušte textílií Vyrobeno v Číně. Dovozce: RNDr. Jan Forst, Zelená 495, Horoměřice 252 62. ič: 47564644 www.jofikrmiva.cz