Gourmet gold Melting heart hovězí paštika 85g

Gourmet gold Melting heart hovězí paštika 85g

Gourmet Gold melting heart, se od všech konzerv liší tím, že mají šťávu ve svém středu, nikoli rozprostřenou po celé konzervě. Šťáva je tak koncentrovaná do jednoho místa. Konečně paštika s trochou šťávy. Tímto Gourmet Gold předbíhá všechny...
Značka: Gourmet
Kód: ggz1
  • Hmotnost: 2.16 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Cena
15 Kč (vč. DPH)
13 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Gourmet Gold melting heart, se od všech konzerv liší tím, že mají šťávu ve svém středu, nikoli rozprostřenou po celé konzervě. Šťáva je tak koncentrovaná do jednoho místa. Konečně paštika s trochou šťávy. Tímto Gourmet Gold předbíhá všechny kousky ve šťávě – to má každý, ale paštiku se šťávou najdete jen u Gourmet Gold.

Malé konzervy pro kočky Gourmet Gold představují opravdu kvalitní krmivo pro kočky. Obsahují právě jednu krmnou dávku (snídaně, oběd nebo večeře). Zvolte Gourmet Gold a jednou pro vždy se zbavte otevřených nedojezených či zapomenutých konzerv v lednici, jejíž oschlý obsah Vaše kočka nechce jíst. Každá konzervička je spotřebována jako jeden hlavní chod.

Vyberte si z několika variant obsahu konzervy Gourment Gold! Jemné výtečné jednodruhové paštiky nebo dvoudruhové kousky ve šťávě i v grilované úpravě, varianta se špenátem nebo s rajskou omáčkou.

Masové kousky vypadají jako maso lisované do kousků, ve kterých jsou patrná svalová vlákna. Nejedná se tedy o masové knedlíčky, jaké znáte z levných konzerv pro kočky. Kvalitní ingredience a zpracování i velký výběr chutí řadí tyto konzervy do předních pozic oblíbenosti mezi chovateli koček. Pokud si Vaše kočka zvykne na Gourmet Gold, již velmi nerada bude chtít přejít na jinou značku konzerv pro kočky.

Složení:
Maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho 4 % hovězí maso), vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, cukry.

Nutriční doplňkové látky:
vitamín A 896 m.j./kg, vitamín D3 137 m.j./kg, železo 31,5 mg/kg, jód 0,39 mg/kg, měď 3,5 mg/kg, mangan 6,1 mg/kg, zinek 51 mg/kg

Krmný návod:
Kočkám o hmotnosti 4 kg podávejte 3 konzervy denně, nejlépe ve 2 dávkách. Březí a kojící kočky krmte dle potřeby.