Gourmet gold Delight hovězí ve šťavnaté omáčce 24 x 85g

Gourmet gold Delight hovězí ve šťavnaté omáčce 24 x 85g

Malé konzervy pro kočky Gourmet gold představují opravdu kvalitní krmivo pro kočky. Obsahují právě jednu krmnou dávku (snídaně, oběd a večeře). Zvolte Gourmet gold a jednou pro vždy se zbavte otevřených nedojezených či zapomenutých konzerv v lednici, jejíž osc...
Značka: Gourmet
Kód: ggh124
  • Hmotnost: 2.5 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: 29. 09. při objednání dnes do 10:00
Cena
384 Kč (vč. DPH)
334 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Malé konzervy pro kočky Gourmet gold představují opravdu kvalitní krmivo pro kočky. Obsahují právě jednu krmnou dávku (snídaně, oběd a večeře). Zvolte Gourmet gold a jednou pro vždy se zbavte otevřených nedojezených či zapomenutých konzerv v lednici, jejíž oschlý obsah vaše kočka nechce jíst. Každá konzervička je spotřebována jako jeden hlavní chod. Vyberte si z několika variant obsahu konzervy Gourment gold! Jemné výtečné jednodruhové paštiky nebo dvoudruhové kousky ve šťávě i v grilované úpravě,variantu se špenátem nebo s rajskou omáčkou. Masové kousky vypadají jako maso lisované do kousků ve kterých jsou patrna svalová vlákna. Nejedná se tedy o masové knedlíčky jaké znáte z levných konzerv pro kočky. Kvalitní ingredience a zpracování i velký výběr chutí řadí tyto konzervy do předních pozic oblíbenosti mezi chovateli koček. Pokud si vaše kočka zvykne na Gourmet gold, již velmi nerada bude chtít přejít na jinou značku konzerv pro kočky.

Složení: Maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho 4% hovězího ), bílkovinné extrakty rostlinného původu,ryby a vedlejší produkty z ryb, minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu, cukry.  

Analytické složky:

Doporučená denní dávka 3ks konzervy Gourmet gold 80g pro 1 kočku (4kg)