Trixie Bezpečnostní postroj do auta M

Trixie Bezpečnostní postroj do auta M

Ochranný postroj do auta pro psy. Postroj vždy upevněte do pásového úchytného systému Vašeho auta. Bezpečný, pohodlný, nastavitelný. V případě nehody chrání psa před zraněním. Může být použit také jako postroj na běžné nošení – samotný pás je odepínatelný (p...
Značka: Trixie
Kód: 1291
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Cena
225 Kč (vč. DPH)
186 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Ochranný postroj do auta pro psy. Postroj vždy upevněte do pásového úchytného systému Vašeho auta.

Bezpečný, pohodlný, nastavitelný. V případě nehody chrání psa před zraněním.

Může být použit také jako postroj na běžné nošení – samotný pás je odepínatelný (připevňuje se k postroji na karabinu). Pes tedy může mít tento autopostroj zároveň jako postroj, ke kterému lze připnout i vodítko.

Délka pásu je nastavitelná až na 62 cm, pejsek si může v autě i lehnout, nemusí sedět. Pro optimální pohodlí pejska doporučujeme nechat délku pásu nastavenou na 62 cm.

Barva černá. K dostání v 5 různých velikostech.

Rozměry:

  • Bezpečnostní postroj XS: pro obvod hrudníku 20 – 50 cm ( vodný pro: čivavu, krysařík, jorkšírský teriér a jiná menší plemena psů )
  • Bezpečnostní postroj S: pro obvod hrudníku 30 – 60 cm ( vhodný pro: jack russel teriér, střední pudl, střední knírač a jiná malá a střední plemena psů )
  • Bezpečnostní postroj M: pro obvod hrudníku 50 – 70 cm ( vhodný pro: beagle, kokršpaněl, border kolie, dalmatin, pudl a jiná střední plemena psů )
  • Bezpečnostní postroj L: pro obvod hrudníku 70 – 90 cm ( vhodný pro: německý ovčák,setter, knírač, dobrman, zlatý retrívr, labrador, ohař a jiná velká plemena psů )
  • Bezpečnostní postroj XL: pro obvod hrudníku 80 – 110 cm ( vhodný pro: rottweiler, leonberger, německá doga, irský vlkodav, bernský salašnický pes a jiná velká a obří plemena psů)

Upozornění: je vhodný pro všechny značky vozů kromě vozu Škoda Favorit.